שווה צפייה

חדש בתרבות מעוז‎

שלום לאנשי מעוז.

בשבילכם, ידידי - מהנעשה בתרבות מעוז בנוסף ל: חום, תוכניות, צוותים עובדים ו....ציפיה לסתיו.

· ביום העליה לקרקע – חווינו אחה"צ נעים ליד הגלריה של ארהלה – בחנוכת "תמונת החוצות" בה מופעים בצילום הישן - בנות ובני מחזור א' (טרם האיחוד עם חברת הנוער, שלימים – השלימו את בני מעוז דאז, בין היתר: יענקלה אביתר, צבי הרלינג, ירוחם אריאלי ועוד.) אנשי מחזור א' של מעוז - חוגגים בימים אלה את שלהי שנות ה- 80 שלהם.

בערב זה הדגשנו את – פתיחת אירועי שנת ה- 80 למעוז.

ברצוננו להודות במיוחד – לקהל המועט והמיוחד - אשר הגיע לטקס, לארהלה גינתון – שיצר ביחד עם זמיר נאוה את המחרשה והמסגרת ל"תמונת החוצות" וארגן את הערב כולו, ליפתח אופק – על הכיתוב בתמונה, לעובדי הנוי – על הנקיון והפרחים, לצוות בתיה – על העזרה הטכנית, לצלמים: ירון כהן וארהלה,

מזל טוב מעוז ! את עוד מעט בת 80 שנה !

· לקראת : "תום החום" – המסורתי, אשר יתקיים הפעם – באמצע חדש ספטמבר, טרם סגירת בריכת השחיה – בערב מיוחד עם ספורט עממי – מעוזי, במסגרת אירועי שנת ה-80 למעוז.

הוקם צוות פעלתן אשר בימים אלה – מתכנן ובונה תוכנית נחמדה להפקת האירוע: תחרויות מים – היתוליות, שעשועי חבלים ואומץ – על הדשא, ריקודים וכושר - במים עם מוזיקה קיצבית ומקפיצה, מתנפחים – לקטנים, ארוחת ערב כללית ועוד. גם את בנינו ונכדינו נזמין לערב זה והם יהיו שותפים למשחקים וגם... לתורנויות.

היכונו ! כדאי להתחיל להתאמן בשחיה ו...צלילה.

· חגי תשרי – הופכים השנה, לחגי אוקטובר (תשרי-חשון) :

2.10 – ערב ראש השנה תשע"ז : בחדר האוכל – תוגש בערב - ארוחה חמה + קפה ועוגה (בתשלום אישי) בבקר – תוגש ארוחת בקר במועדון בית יבנאלי + חלוקת לוח שנה חגיגי של מעוז אשר יופק במסגרת: אירועי שנת ה- 80 למעוז.

למחרת, 3.10, א' תשרי תשע"ז – נקיים בערב – "שירים בגורן" עם טקס חג לראש השנה, עם לימוד שיר (פזמון) חדש לקראת חג ה-80 שלנו אשר נכתב ומולחן באלה הימים וילוונו לאורך 80 השנים הבאות... יחד עם יתר שירי מעוז ונשיר בציבור – עם להקה חמודה וצעירה: "שמע יזרעאל" מקבוץ גבע.

פרטים המון – עוד יגיעו. ויתכנו אף שינויים.

או מזמינים גם בנים ונכדים, וכן, מציעים לכל החברים שאינם חוגגים את ערב החג – במעוז, לחזור הביתה – לקראת ערב זה ולהנות עם כולנו.

· בסוכות, יתקיים כרגיל – "מחנה ארגון" אשר חוגג השנה – 50 שנה להיווסדו !

בתכנית הראשונית, נציע גם לבנים ונכדים להשתתף "במחנה ארגון" באופן פעיל – ביום האחרון למחנה.

כמו כן, אנו מתכננים בערב "ביקור ההורים" במחנה, מסיבה מיוחדת – "50 שנה למחנה ארגון".

על כל התוכניות – עוד נספר ונשתף אתכם. הנכם מוזמנים לתכנן להיות עם כולנו במחנה!

· במקביל, במהלך הסתיו הקרוב, אנו יוצרים צוותי עבודה לשיפור, לתיקון, ליוזמה – סביב מקומות שונים במעוז. כמו למשל: צוות הקמת ספסלים מחומרים ממוחזרים – בחוצות מעוז. צוות לתיקון ושיפוץ "פינת דימה" – פינת הטרקטורים ליד מגרש הספורט. צוות לניקוי ועזרה לחברים ומשפחות מבוגרות – בגינות ביתם ובבתיהם. ועוד.

ובינתיים, קייץ נעים ובואו לעשות חיים בבריכת השחיה !

ואגב, הידעתם? שבמהלך הקייץ עומדים להיוולד במעוז – כמה ילודים וילודות חמודים וחמודות. שיהיה בהצלחה.

בברכה, איילת, תרבות מעוז


פרסומים אחרונים