שווה צפייה

מהתרבות ...

תמיד עם תחילת הקייץ – יש התרגשויות קטנות.

האוויר – כבר מתחמם, אך עדין רוב הערבים – נעימים והמרפסות – הומות ילדים.

יש מי שמתכוון לצאת לחופשה בחו"ל, או בארץ, הילדים – יצאו בקרוב – לחופשת הקייץ, (רגע לפני שידחסו 40 ילדים בכתה...), המורות והמורים – "לוקחים אוויר" ומתרווחים פרקדן, הדשאים נקצרים ומדיפים רייחות עדנים, הבריכה – כבר פתחה שעריה ו"האמיצים" – קפצו ראש למימיה הקרים.

בתרבות מעוז – קיפלנו את כל הציוד והכנסנו אותו למחסנים. אף חג שבועות – חלף לו ואנו – מתכוננים לחגי תשרי, מקימים צוות מתנדבים לחשיבה ותכנון – לחג ה- 80 הקרב ובא (קייץ 17), מועדון "אתנחתא" של בני מעוז הבוגרים עם מצטרפיהם – יפגש השבוע – פעם אחרונה השנה ויצא אף הוא לפגרה.

ביוזמה פרטית הוקמה קבוצה שמתכננת לעזור בארוחת ערב – ליולדות צעירות. כל הכבוד ! מרכזת – ענת דגן.

"טיולי המשק" – היו נהדרים ! נאמר שרוצים עוד כאלה !

במהלך הקייץ – מתוכנן לנו "חג מחזור, מסיבת בר מצווה כללית, ניפגש מספר פעמים עם המשפחות החדשות אשר זה מקרוב הצטרפו אלינו – להכרות וחוויות על מעוז בראשיתה. נארגן נסיעה לים, נזמין אתכם לקבלות שבת קטנות, נקרין סרטי קייץ לכל המשפחה, מידי פעם נפתח את הבריכה בלילות – לרחצה ליילית או סתם "על אבטיח קר" ונתגעגע לימי הסתיו ...

"העמותה למורשת קבוץ מעוז חיים" - הציגה עצמה בפני חברי מעוז באחד מימי יוני. סופר על מטרות העמותה, הפרויקט הראשון שלה, מי ומי בין מיסדיה, מה התוכניות המתוכננות, כיצד ניתן להצטרף כחבר בעמותה והרשמה להיות חלק בפרויקט הראשון שיצא לדרך – הנצחת נופלים ונפטרים ע"י אפליקציה מיוחדת ואתר באינטרנט. (בקרוב, נפרסם כאן) ואנו כבר מתחילים לפרסם ולגייס את בני מעוז באשר הם – להצטרף לחברות בעמותה.

ומכאן אנו פונים אל כולכם – הציעו רעיונות מעניינים ומגבשים לפעילות תרבותית חברתית, הציעו את עצמכם להפקות ולהשתלבות בצוותי חגים – בשנת תשע"ו שתבוא במהרה.

בברכה ובתודה לכל מי מכם שנתן יד, רעיון, ביצוע במהלך שנת תשע"ה - אין כמוכם !

איילת, תרבות מעוז.


פרסומים אחרונים