אזימוט גיר

"אזימוט גיר" הינה חברה המייבאת ומייצרת ציוד טיולים וספורט, וציוד לכוחות הביטחון. משרדי החברה שוכנים בקיבוץ מעוז חיים שבעמק המעיינות.

מוצריה משווקים בישראל ובעולם באמצעות אתר האינטרנט, בפייסבוק ובמוקדי מכירה נוספים. אזימוט גיר הוקמה במטרה לתת מענה איכותי למטיילים, ספורטאים ואנשי כוחות הביטחון, הנדרשים לציוד אמין ברמה מקצועית גבוהה.

אנו מודעים לצרכים המיוחדים של העוסקים בפעילויות אלו, ולחשיבותו המכרעת של הציוד מבחינת חוויית השימוש והשמירה על הביטחון האישי. לכן, אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ מקיף ומותאם לצרכיהם, על מנת שיזכו במוצרים יעילים, עמידים, בטוחים ושימושיים. זאת, במחירים הוגנים המתחרים באלו של הרשתות הארציות והעולמיות.

השירות שמעניקה אזימוט גיר ללקוחותיה אינו מתחיל ומסתיים בעת המכירה, כנהוג בתחום. אנו מלווים כל לקוח מרגע הפנייה באופן אישי וקרוב, ומסייעים לו להבין אילו ציוד נדרש לו תוך התאמה לצרכיו הספציפיים וליכולותיו הכלכליות.

כמו כן, לאחר רכישת הציוד מתוך המלאי שברשותנו, אנו ממשיך ללוות את הקונה בכל שאלה, פנייה, בעיה או התלבטות. איכות השירות והמוצרים שאנו מספקים מתבטאים בצמיחה מהירה של מעגל לקוחותינו, השומרים עימנו על קשר וחוזרים לקבל ייעוץ או לרכוש ציוד נוסף.

הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת וליהנות מליווי אישי, זמין ומהיר, וכמובן מציוד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

שעות פתיחה:

ימי א', ג', ד', ה': 09:00 – 19:00

ימי ב': 14:00 – 19:00ימי ו': 09:00 – 14:00

שבת 10:00 – 15:00 או בתאום מראש בטלפון: 054-5544-951

אתר: www.azimutgear.com